Příběh: Novostavba pro starší pár

Počátkem roku 2018 se na mě obrátil starší manželský pár. Oslovil mě na základě doporučení jejich známých a realizace, kterou jsem před časem prováděla a která oba klienty zaujala. Manželé mi s radostí představili tzv. typový projekt RD a chtěli do něj „jen“ navrhnout kuchyň a obývací pokoj. Když jsme se pak společně nad projektem posadili, radost postupně opadávala. Projekt byl sice hezký, ale potřebám a zvyklostem těchto manželů odpovídal jen pramálo.

Proto na základě zkušeností doporučuji: volte raději projekt individuální. Architekt a interiérový designér Vás vhodnými otázkami a konzultacemi dovede k Vašemu vysněnému domu. Zpracuje projekt, který je na základě takové spolupráce zhmotněním Vašich potřeb, představ a snů. Zohledňuje možnosti konkrétního pozemku, prostoru a neposlední řadě i Vašich financí. Můžete tak do detailu společně vytvořit dům a jeho interiér tak, aby byl co nejvíce užitný a příjemný Vám, Vašim zvyklostem, potřebám a přáním. 

Jelikož manžele tlačil čas, projekt jsme nakonec upravili tak, jak to jen časové možnosti dovolily. Pár chyb jsme vychytali, několik detailů vyladili. Byla to trochu honička…  Manželům jsem vytvořila návrh kuchyně i obývacího pokoje. Realizaci si pak již dle domluvy pohlídali manželé sami.

Po čase mi manželé volali, že se nakonec vše povedlo. Nyní si tak již svého domečku a interiéru spokojeně užívají 🙂